• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!


Bezpłatna mammografia we wrześniu w Bartoszycach PDF Drukuj Email

        W dniach 4-5 września w naszym mieście będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Zapraszamy do niego kobiety w wieku 50-69 lat, które w ostatnich 2 latach nie wykonywały bezpłatnego badania.

 

 
Szkolenie w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej PDF Drukuj Email

     Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej zaprasza na szkolenie pt.: „PROJEKT, jako źródło pozyskiwania środków na działalność organizacji pozarządowych oraz realizację zadań statutowych” , które odbędzie się w dniach 6-7 września 2014 r. w sali szkoleniowej Inkubatora przy ul.Limanowskiego 14 w Bartoszycach.

 
W sierpniu dwie otwarte akcje poboru krwi w Bartoszycach PDF Drukuj Email

       11 i 22 sierpnia na Placu Bohaterów Westerplatte w Bartoszycach odbędą się otwarte akcje poboru krwi organizowane we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawsta i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

 

 
5. edycja Zabij Nudę w Bartoszycach PDF Drukuj Email

     W dniach 25-27 lipca br. w Bartoszycach odbędzie się 5. edycja imprezy Zabij Nudę, której organizatorem jest Stowarzyszenie B-ce Non-profit. W ramach tegorocznej edycji zorganizowanych zostanie szereg przedsięwzięć, m.in. warsztaty graffiti, streetball, breakdance czy deskorolki. W piątkowy i sobotni wieczór na terenie miasta odbędą się koncerty.

 

 
Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza na Konkursu Plastyczny dla Dzieci pod nazwą „Twoja ulubiona opowieść biblijna” PDF Drukuj Email

      Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

 

 
Stowarzyszenie Rubin zorganizowało spływ kajakowy rzeką Łyną PDF Drukuj Email

     Stowarzyszenie RUBIN w dniu 28.06.2014 r. zorganizowało spływ kajakowy rzeką Łyną – z Lidzbarka Warmińskiego do Bartoszyc. Spływ kajakowy został zorganizowany jako zadanie współfinansowane przez Burmistrza Miasta Bartoszyce.

 

 

 
18 lipca wejdzie w życie nowa ustawa o zbiórkach publicznych PDF Drukuj Email

      18 lipca wejdzie w życie nowa ustawa o zbiórkach publicznych opracowana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wspólnie z organizacjami pozarządowymi. Nie będzie już urzędowych zgód na zbiórki publiczne – to obywatele, a nie urzędnicy będą decydować o tym, jaka akcja dobroczynna warta jest wsparcia.

 

 
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny już dostępna PDF Drukuj Email

    Od 16 czerwca w całym kraju obowiązuje Karta Dużej Rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami, jakie należy spełnić aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny. Wnioski o wydanie karty przyjmuje Urząd Miasta Bartoszyce.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Czy wspomagasz zbiórki publiczne na cele charytatywne w mieście Bartoszyce?
 

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 .

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u