• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!


IV Dzień Latawca "Najpiękniejsze Aerodyny" - dopisała frekwencja i pogoda PDF Drukuj Email

     Na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 23 odbył się IV Dzień Latawca, którego tegoroczne motto brzmiało "Najpiękniejsze Aerodyny". Frekwencja wśród startujących dopisała. Wśród zawodników znaleźli się przedstawiciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bartoszycach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Bartoszycach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Bartoszycach oraz organizatorów imprezy Stowarzyszenia Integracji Osób Niepełnosprawnych wraz z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Bartoszycach.

 
SION zaprasza na "IV Dzień Latawca Najpiękniejsze Aerodyny" PDF Drukuj Email

      Stowarzyszenie Integracji Osób Niepełnosprawnych SION serdecznie zaprasza na IV Dzień Latawca Najpiękniejsze Aerodyny. Impreza odbędzie się 30 września o godz. 11.00 na bocznym boisku piłkarskim przy ul. Sportowej 23 w Bartoszycach. W programie m.in. puszczanie latawców, pokazy modeli samolotów oraz konkursy latawcowe. Impreza zakończy się wspólnym grillem.

 
Zapraszamy na szkolenie. "Biznes plan, jako narzędzie zarządzania przedsiębiorstwem społecznym” PDF Drukuj Email

    Jesteś młody i przedsiębiorczy, masz zapał i motywację do pracy, proponujemy Ci szkolenie dotyczące Biznesplanu i jego roli w zarządzaniu przedsiębiorstwem społecznym. Chcesz poznać zasady umożliwiające przygotowanie poprawnego biznes planu, zdobyć umiejętności rozpoznania potencjału firmy społecznej na tle konkurencji to szkolenie jest dla Ciebie!

 
Miasto Bartoszyce wyróżnione podczas gali konkursu "Godni Naśladowania" PDF Drukuj Email

       10 września w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbyła się gala konkursu "Godni Naśladowania". Jej organizatorem, już po raz jedenasty, była Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego we współpracy z Samorządem Województwa. Podczas uroczystości wyróżnienie w Kategorii II (na najlepszą inicjatywę samorządu lokalnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi) otrzymała Gmina Miejska Bartoszyce.

 

 
Fundacja Instytut Równowagi Społeczno-Ekonomicznej zaprasza na szkolenia PDF Drukuj Email

     Fundacja Instytut Równowagi Społeczno-Ekonomicznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w szkoleniach i doradztwie prowadzonych w ramach projektu „W sieci NGO”.

 
Wielki sukces na Akcji „Z miłości do krwi”. Krew pobrano od 60 osób PDF Drukuj Email
     22 sierpnia 2014r. z inicjatywy Klubu HDK im. dr. Jana Chilmanowicza przy ORPCK w Bartoszycach w centrum miasta na placu Boh. Westerplatte stanął Ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

 

 
Bezpłatna mammografia we wrześniu w Bartoszycach PDF Drukuj Email

 

           W dniach 4-5 września w naszym mieście będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Zapraszamy do niego kobiety w wieku 50-69 lat, które w ostatnich 2 latach nie wykonywały bezpłatnego badania.

 
Pomaganie jest proste – miesiąc temu ruszył portal zbiórki.gov.pl PDF Drukuj Email

     Od momentu uruchomienia portalu zbiórki.gov.pl, czyli od 18 lipca 2014 roku, zostało zgłoszonych prawie dwieście zbiórek publicznych. Na co zbierane są datki? Między innymi na pomoc niepełnosprawnym, na leczenie dzieci chorych na nowotwory, na ratowanie bezdomnych psów czy na wyprawkę szkolną dla uczniów z ubogich rodzin. Do niedawna szczegółowe informacje o tym kto zbiera, jaki jest cel zbiórki oraz jak rozliczane są zebrane ofiary przechowywane były w segregatorach w urzędzie. Zmieniło się to wraz z wejściem w życie nowej ustawy i uruchomieniem portalu zbiórki.gov.pl.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Czy wspomagasz zbiórki publiczne na cele charytatywne w mieście Bartoszyce?
 

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 .

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u