• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!


Konkurs na lampion PDF Drukuj Email

               Urząd Miasta Bartoszyce we współpracy z Związkiem Harcerstwa Polskiego w Bartoszycach organizuje konkurs na własnoręczne wykonanie lampionu Betlejemskiego Światła Pokoju. Uprzejmie zachęcamy mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału  w konkursie. Prace należy składać do 5 grudnia 2014r w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji - pokój nr 24 (szczegóły w załączonym regulaminie).

 
Spotkanie pt. Rady Działalności Pożytku Publicznego miejscem współpracy i dialogu PDF Drukuj Email

W imieniu Sieci Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT, Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Burmistrza Miasta Bartoszyce zapraszamy na spotkanie poświęcone tematowi tworzenia Rad Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się 28 listopada 2014r. w Urzędzie Miasta Bartoszyce (Sala sesyjna) o godzinie 12:00.

 

 
Zaproszenie PDF Drukuj Email

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bartoszycach zaprasza wszystkich krwiodawców na Akademię z okazji obchodów Dni HDK. Akademia odbędzie się dnia 29.11. 2014r. o godz. 11:00 w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bartoszycach ul. Pieniężnego 10A

Dodaj do:

Facebook   
 
Wolontariusz Roku 2014 - czekamy na zgłoszenia PDF Drukuj Email

Burmistrz Miasta Bartoszyce zaprasza do zgłaszania kandydatur w konkursie „Wolontariusz Roku 2014”, którego celem jest wyłonienie wśród mieszkańców miasta Bartoszyce osób najbardziej aktywnych społecznie i mających duży wpływ na rozwój organizacji pozarządowych. Zgłoszenia można nadsyłać do 27 listopada 2014. Szczegóły w regulaminie.

 
Akcja - rejestracja szpiku w Olsztynie PDF Drukuj Email

Celem akcji jest rejestracja jak największej liczby potencjalnych dawców szpiku. Podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

 
Konkurs plastyczny pt. „Kotylion Niepodległościowy 2014”- rozstrzygnięcie PDF Drukuj Email

Konkurs zorganizowany został przez Urząd Miasta Bartoszyce i miał on na celu kształtowanie postaw patriotycznych wśród mieszkańców miasta Bartoszyce i włączanie ich w obchody Święta Niepodległości. Komisja konkursowa brała pod uwagę prawidłowość użycia barw narodowych, samodzielność wykonania prac, a także kreatywność i estetykę wizualną. W pierwszej edycji tego konkursu zgłoszono prawie 200 ręczne wykonanie kotylionów narodowych w 5 kategoriach wiekowych. Najliczniejszą kategorią stanowiły prace wykonane przez dzieci z bartoszyckich przedszkoli i szkól podstawowych. Wystawę prac można obejrzeć w Bartoszyckim Domu Kultury.

 

 
Paweł Wołoch laureatem wojewódzkiego etapu "Ośmiu Wspaniałych" PDF Drukuj Email

      Podsumowanie Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbyło się 24 października 2014 r. w Olsztynie. Podczas uroczystości poznaliśmy laureatów wojewódzkich konkursów przeprowadzonych w ramach Dni Rodziny. Podsumowano także najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce podczas tegorocznych obchodów. Wśród osób wyróżnionych znalazł się Paweł Wołoch, zwycięzca lokalnego konkursu "Ośmiu wspaniałych". Został on laureatem etapu wojewódzkiego i będzie reprezentował województwo warmińsko-mazurskie na etapie ogólnopolskim.

 

 
Podpisz petycję przeciwko wkładom własnym w projektach PDF Drukuj Email

 Sieć SPLOT zbiera podpisy przeciwko wkładom własnym w funduszach europejskich. Rząd chce teraz aby każda organizacja sięgająca po pieniądze unijne wniosła swój wkład własny w wys. co najmniej 5 %. Skąd wziąć ten wkład własny? Mało którą organizację na to stać. A poza tym - czy do zadań publicznych organizacje w ogóle powinny dopłacać? Nie. Z wyliczeń wynika, że sprawa dotyczy ok. 9000 organizacji, a w grę wchodzi prawie 400 mln zł na wkład własny od tych organizacji.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Czy wspomagasz zbiórki publiczne na cele charytatywne w mieście Bartoszyce?
 

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 .

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u