• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!


DRUK SPRAWOZDANIA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - DOTACJA ZA ROK 2014 PDF Drukuj Email

W załączniku przekazujemy Państwu druk sprawozdawczy z dotacji z roku 2014r.

 

 
Forum Organziacji Pozarządowych PDF Drukuj Email

Spotkanie odbędzie się  8 stycznia 2015r. o godz. 12.00 w Sali Narad Urzędu Miasta Bartoszyce (I piętro, pokój 17C). Podczas  szkolenia przedstawione zostaną wstępne propozycje konkursowe na realizację zadań publicznych z zakresu pożytku publicznego oraz sportu na rok 2015 (dotacje), a także omówiony będzie temat prawidłowego rozliczenia dotacji za rok 2014. Z uwagi na tworzenie miejskiego kalendarium imprez prosimy o uzupełnienie druku załącznika oraz dostarczenie go na spotkanie.

 

Załączniki:
tabela kalendarium_imprez_na 2015.doc[ ]35 Kb
 
Urząd Marszałkowski ogłosił otwarty konkurs ofert PDF Drukuj Email

     Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2015

 

 
Dogrywki w olimpiadzie pod hasłem "Zdrowy Styl życia" PDF Drukuj Email

W dniu 12.12.2014r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Pieniężnego 10A w Bartoszycach odbyła się Rejonowa Olimpiada pod hasłem „Zdrowy Styl Życia”, w której wzięło udział 19 szkół z powiatu bartoszyckiego.

 

 
Wolontariusz Roku 2014 PDF Drukuj Email

W miniony piątek, 5 grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbyła się coroczna gala „Wolontariusz Roku 2014″. Uroczystość ta była doskonałą okazją do wyróżnienia osób, które bezinteresownie poświęcają swój czas na rzecz naszego lokalnego społeczeństwa. Na scenie Bartoszyckiego Domu Kultury nagrodzono kilkudziesięciu wolontariuszy z miasta, gminy oraz powiatu bartoszyckiego.

 
Rzecznik Praw Dziecka z listem do Wolontariuszy PDF Drukuj Email

     5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To święto wszystkich szlachetnych ludzi o wielkich sercach, którzy angażują się w działalność charytatywną na rzecz drugiego człowieka.

 
Gala „Wolontariusz Roku 2014″ już 5 grudnia PDF Drukuj Email

       Już w najbliższy piątek, 5 grudnia o godz. 11.00 w Bartoszyckim Domu Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbędzie się gala „Wolontariusz Roku 2014″. Uroczystość będzie okazją do wyróżnienia osób, które bezinteresownie poświęcają swój czas na rzecz naszego lokalnego społeczeństwa.

 
Dyżury specjalistów w ramach Białej Wstążeczki PDF Drukuj Email

   29 listopada 2014 roku w godz.10.00 – 13.00 w budynku głównym MOPS przy ul. Pieniężnego 10A, do dyspozycji zainteresowanych będą: przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji, pracownik socjalny, psycholog oraz konsultant prawny.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Czy wspomagasz zbiórki publiczne na cele charytatywne w mieście Bartoszyce?
 

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 .

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u