• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!


Zaproszenie na Akademię HDK PDF Drukuj Email

 Oddział  Rejonowy  Polskiego Czerwonego Krzyża w Bartoszycach .Zaprasza wszystkich krwiodawców na Akademię z okazji obchodów  Dni HDK. Akademia odbędzie się dnia  21.11.2015 r. o godz. 11:00  w  Młodzieżowym  Domu  Kultury  w  Bartoszycach  przy ul. Bohaterów   Warszawy 6. Serdecznie zapraszamy!

 

 
Nowym Komendantem Hufca Bartoszyce został Paweł Wołoch PDF Drukuj Email
24 października odbył się zjazd Hufca Bartoszyce podczas którego wybrano nowe władze.  Pożegnano również starego Komendanta phm. Jarosława Góral, który nie żegna się z praca na rzecz organizacji. Nowym Komendantem jednogłośnie został wybrany phm. Paweł Wołoch – wieloletni działacz ZHP, lider młodzieżowego wolontariatu w naszym mieście. Życzymy mu wielu sukcesów i owocnej współpracy. Czuwaj!

Dodaj do:

Facebook   
 
„Krew to życie – podaj dalej”. Zbiórka krwi z ambulansem PDF Drukuj Email

W dniu 20 lipca 2015 r. w godz. 8.00-13.00 w Bartoszycach na Placu Bohaterów Westerplatte, po raz kolejny stanie ambulans do poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

 
BLISCY NIE KRZYWDZĄ - BLISCY KOCHAJĄ - podsumowanie PDF Drukuj Email

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bartoszycach realizował w okresie od 12.06.2014r. do 30.06.2015r. projekt pod nazwą BLISCY NIE KRZYWDZĄ - BLISCY KOCHAJĄ, dofinansowany z Funduszu Małych Grantów Program PL14 „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i przemocy ze względu na płeć” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.

 
XXXIV Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Ośrodków Szkolno – Wychowawczych za nami PDF Drukuj Email

14 maja w Bartoszyckim Domu Kultury odbył się coroczny przegląd placówek wychowawczych. W związku z wydarzeniami losowymi wystąpiły 4 placówki, ale nie przeszkodziło to nikomu w doskonałej zabawie. Przy prawie pełnej sali zaprezentowały się zespoły w aranżacjach muzycznych, recytatorskich, tancerskich, a także teatralnych. Jury powołane przez organizatora jednogłośnie zadecydowało, że wszystkim szkołom należy się jednakowe wyróżnienie. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Jesteś – my”. Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bartoszyce

 
Wręczenie nagród w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” PDF Drukuj Email

Sesja Rady Miasta Bartoszyce była doskonałą okazją do uhonorowania młodzieży działającej aktywnie na rzecz lokalnego wolontariatu. Celem Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Postawą zasługującą na wyróżnienie jest odpowiedzialność, umiejętność współpracy z innymi, empatia, dyskrecja, życzliwość, skuteczność działania.

 
Nowy sprzęt dla Twojej organizacji w zasięgu Twojej ręki PDF Drukuj Email

 

W konkursie FIO Warmia Mazury Lokalnie można składać między innymi wnioski na dofinansowanie: zakupu sprzętu, podniesienia kwalifikacji członków, pracowników, wolontariuszy. Złóż wniosek, a możesz otrzymać nawet 5 tys. zł na dobry start dla młodych organizacji pozarządowych.

 

 
„Programu współpracy miasta Bartoszyce z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego - sprawozdanie 2014” PDF Drukuj Email

Zwracamy się z prośba o wypełnienie druków sprawozdawczych z realizacji programu współpracy w ramach prowadzonych działań i zadań statutowych Państwa instytucji.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Czy wspomagasz zbiórki publiczne na cele charytatywne w mieście Bartoszyce?
 

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 .

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u