• Zbiórki publiczne po nowemu

    Zgłoś lub rozlicz zbiórkę!

  • Karta Dużej Rodziny

    Złóż wniosek lub zostań partnerem!Konsultacje społeczne dokumentu pn. „Miejski program wyrównywania szans życiowych osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie miasta Bartoszyce na lata 2017-2021” PDF Drukuj Email
123 razy wyświetlano artykuł
Wpisany przez Administrator   
Środa, 21 Grudzień 2016 18:00

 

Burmistrz Miasta Bartoszyce informuje o możliwości zapoznania się z projektem „Miejskiego programu wyrównywania szans życiowych osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie miasta Bartoszyce, na lata 2017-2021”.

Dokument został podany do publicznej wiadomości na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bartoszyce: www.bip.bartoszyce.pl, w zakładce: organizacje pozarządowe/ konsultacje społeczne, na oficjalnym portalu Urzędu Miasta Bartoszyce www.bartoszyce.pl oraz portalu organizacji pozarządowych www.ngo.bartoszyce.pl.

Uwagi i wnioski zgodnie z Zarządzeniem nr 197/2016 Burmistrza Miasta Bartoszyce składać mogą przedstawiciele organizacji pozarządowych. Na uwagi merytoryczne czekamy również od innych osób fizycznych zamieszkujących miasto Bartoszyce.

Termin zgłaszania uwag do Programu: od 21 grudnia 2016 r. do 28 grudnia 2016 r., na wypełnionym i podpisanym formularzu zgłaszania uwag, w jednej z następujących form:

1.       Pocztą na adres: Urząd Miasta Bartoszyce, ul. Boh. Monte Cassino 1, 11-200 Bartoszyce

2.       W Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Bartoszyce (pok. nr 1, partner)

Za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Dodaj do:

Facebook   
Ostatnio zmieniany w Środa, 21 Grudzień 2016 19:33
 

Galeria

 

Bannery

 
 
 
 
 
 
 
 
LOKALNE MEDIA
 
 
 
 
 
 

 .

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Strona jest własnością Urzędu Miasta Bartoszyce. Próba włamania rejestruje numer IP. Stworzone dzięki Joomla!. Designed by Lonex web host, web space. Valid XHTML and CSS.

stat4u